15488334Обновлено 18 декабря 2016Был(а) больше месяца назад


Работа в Сумах / Резюме / Кадры, управление персоналом / Заместитель директора
57 лет (родился 29 мая 1962), cостоит в браке, есть дети
Сумы, готов к переезду
Гражданство: Украина
Имя, телефон и почта будут доступны вам после авторизации
Связаться с кандидатом

Руководитель, директор, заместитель директора

полная занятость, готов к командировкам
По договорённости

Опыт работы 18 лет и 9 месяцев

  • январь 2001 – работает сейчас
  • 18 лет и 9 месяцев

  Заместитель директора школы по воспитательной работе

  Сумы

  Обязанности:

  З січня 2001 року працюю заступником директора школи з виховної роботи в Річківському НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ» Білопільського р-ну Сумської області. В моєму підпорядкуванні щороку перебуває 10 – 12 педагогів. За період роботи на даній посаді мені вдалося узагальнити, системати-зувати та впровадити в практику весь позитивний попередній досвід управлінської діяльності у ви-ховній сфері нашого навчального закладу. Була оптимізована та введена в дію нова ефективна сис-тема планування та організації виховного процесу в школі. Налагоджений постійний контроль за якісним виконанням обов’язків підлеглих, а також аналіз їхньої діяльності. Забезпечується у пов-ному обсязі своєчасне складання встановленої звітності для вищестоящих органів освіти. Як ре-зультат, через два роки моєї роботи на цій посаді, в нашій школі не стало жодного учня, що пере-бували би на обліку у кримінальній міліції справ неповнолітніх (до цього часу на обліку постійно було 1 – 3 учні). Вже доволі тривалий час наші учні є переможцями та призерами різних районних, обласних конкурсів і фестивалів художньої самодіяльності. Гідно представляємо свою школу і на спортивній арені району. Серед наших вихованців є чемпіони району з футболу та легкої атлетики. Наші досягнення у позакласній та позашкільній виховній роботі стали можливі виключно моїй пропозиції втілити в життя ідею створення в нашому закладі дитячої громадської організації Шкільна Козацька Республіка. Вже 10 років поспіль ефективно діє ця громадська структура, яка є єдиною в нашому районі формою організації позакласного та позашкільного виховання учнів. Ро-бота цієї структури включає різні напрямки діяльності: пошукову, спортивну та оборонно-масову, краєзнавчу, волонтерську, трудову, сприяє творчому розвитку особистості. За моєї ініціативи та безпосередньої участі в школі створена та функціонує кімната-музей «Світ-лиця», налагоджений випуск шкільної газети «Козацькі дзвони», відновлена діяльність шкільного лісництва. Новітні форми та методи організації учнівського самоврядування дозволяють нам вихо-вувати потенційних лідерів, які гідно представляють себе у подальшому житті і навчанні у вищих навчальних закладах області. Один з наших випускників є діючим студдеканом у Сумському дер-жавному університеті. Діяльність нашої козацької організації постійно висвітлюється у районних та обласних ЗМІ. Неодноразово мій досвід організації виховної роботи був представлений на районних та обласних семі-нарах освітян, на обласних конференціях громадських організацій національно-патріотичного спрямування, у наукових доробках викладачів Сумського державного педагогічного інституту ім. А. С. Макаренка.

Сертификаты, курсы

  • 2011

  Курсы повышения квалификации

  Соиппо

Знания и навыки

Профессиональные навыки:

Займаючи активну громадську позицію, тривалий час (5 років), був головою первинної профспілкової організації нашого закладу. Маю досвід громадської та політичної діяльності місцевого рівня. З 1998 року був ініціатором, організатором та керівником громадських та політичних місцевих осередків. Депутат Білопільської районної ради 2006 – 2010 рр. Компьютерные навыки: Word, Excel, PowerPoint, графические программы, Интернет, офисная оргтехника

Дополнительные сведения:

У стосунках з людьми на роботі та у побуті притримуюсь чесних і прозорих позицій, вимогливий, але толерантний та лояльний з підлеглими. З повагою ставлюся до колег та учнів. Відповідально ставлюся до своїх професійних обов’язків. Звик працювати в режимі ненормованого робочого дня, з великим обсягом інформації та постійно націлений на результат. Маю багато новаторських ідей у сфері виховання підростаючого покоління та управлінських схем впровадження їх у повсякденне шкільне життя. У вільний час цікавлюся музикою, літературою, спортом, прихильник здорового способу життя.

Иностранные языки

 • Английский язык — базовый
 • Украинский язык — cвободное владение
 • Русский язык — cвободное владение